• çok güzel hareketler 2

  209.
  Referansı tutan ilk seri ve ilk serinin üzerinden nerdeyse geçmiş 10 sene olmasına rağmen fenomen olamayan ve ilki kadar tutmayan program. Ki ilk seri yayımlandığı zaman YouTube bu kadar baskın ve yaygın da değildi çghb2’nin skeçleri YouTube’da paylaşılıyor birde yani izleyici çekme konusunda da avantajlılar lakin olmadı. ilk seri kadar ses getirmedi ve ünlü oyuncu çıkaramadı. Skeçler saçmalıyor saçmaladıkça da çorba oluyor olay örgüsü bozuluyor seyircinin zaman mekan kavramı karman çorman oluyor. Bir şeyler eksik programda henüz çözülemeyen.
  ... bolivya devlet radyosu
 • erkek güzeli

  117.
  seneler evvel sokakta kız arkadaşımla gezinirken nerden aklıma geldiyse birden seni pamuklara sarmalar sararım ne bedel isterim ne hesap sorarım söylemeye başlamıştım. gülmüş eğlenmiştik epey sonra kendi kendime dedim neydi bu şarkının aslı astarı bir baktım adı erkek güzeli. şarkı piyasasında şarkıların %99'u kadınlara ithaf edilirken (ki ben bile bunu kız arkadaşıma söylemiştim bembeyaz yanaklarını öperek) böyle naif ve güzel bir şarkının erkeklere ithaf edilmiş olması da ancak sezen aksu'nun mucizesi olabilirdi.
  -1 ... bolivya devlet radyosu
 • pentinin gittikçe güzelleşmesi

  8.
  Bilin bakalım ne eksik kısmına

  TC kızı fiziği yazmalıydın.
  4 -1 ... bolivya devlet radyosu
 • fatih artman

  90.
  adamın isminin fatih artman olduğunu daha bugün öğrendim. ekranda nerede görsem aa harun diyordum. gerçi yine ismi harun kalmaya devam edecek benim için.
  ... bolivya devlet radyosu
 • çukur dizisinin final yapması

  12.
  çukur dizisinin final yapması
  Şu sahnede zaten psikolojik olarak final yapmıştı. En azından ergenler ve hayatlarındaki boşluğu çukur vb diziler ile dolduran gerizekalı semt serserilerinin sağa sola <•••> işareti çizmesinden kurtuluruz.
  1 ... bolivya devlet radyosu
 • lily allen in seks oyuncağı

  8.
  Cinsel özgürlüğe bak vajinaya plastik sokmak. Dünya ne hale geldi.
  1 ... bolivya devlet radyosu
 • playstation herkesin alabileceği şeyler değil

  10.
  Ailem bana ilk play station’ımı 1999-2000 senesinde almıştı. O ikonik gri büyük kasa olan ps1. O zamanlar Bunların deyimiyle sözde Eski Türkiye. Eski Türkiye’de emekli bir baba oğluna ps1 alabiliyordu. O eski Türkiye’de play station herkesin alamayacağı şey değildi yani. Vaziyetin durumun haline bakın.
  4 ... bolivya devlet radyosu
 • akasya durağı

  878.
  içerisinde;

  - zeeeeeengin olduk gülibik zeeeengin olduk.
  - Alo gülbin yengecim benden duymuş olma ama sinan abicimi Mafya kaçırdı.
  - rumelinin şişmanı Osman aganın düşmanı

  Gibi efsane replikler barındıran kült dizi.
  2 ... bolivya devlet radyosu
 • laleli camiine takılan spektaküler avize

  16.
  Ben bu camiiye kişisel gezim sırasında uğramıştım geçen yaz. Çok hoş ufak(ebat olarak) bir camiiydi içi çok güzeldi. O zaman böyle duruyordu sırıtmıyordu sanırım yakın çekim kötü göstermiş.
  laleli camiine takılan spektaküler avize
  2 -1 ... bolivya devlet radyosu
 • kamyonun altında kalarak ölen suriyeli çocuk

  8.
  Tel örgüden geçerken dahi çocuk yapmaktan üremekten başka bir şey bilmeyen insanların bu dünyaya bir gram faydası olmadığı gibi bu şekilde çocuklara da zararı oluyor. Şu çocuk ölmedi diyelim şu soğukta akşama kadar yarın cam silmek için duracaktı. Hayat mı be. Bu çocuğU şu hayata katlanmak Zorunda bırakan bilinçsiz ebeveynler. inatla ve ısrarla çocuk yapıyorlar. Olan günahsız çoluk çocuğa oluyor zaten.
  7 ... bolivya devlet radyosu
 • kadir şeker

  99.
  Cebindeki bıçağa güvenip mevzuya giriyor dayağı yiyince de cebinde taşıdığı bıçağı çekip karşısındakini kişiyi öldürüyor. Hala meşru müdafaa diyenleri gördükçe gülüyorum. Cebinde bıçakla dolaşan bir kolpacı kendisi yüreği yetse iki yumruk atar kendini korurdu genç adam. FeminaZilerin ve pembe götlü etkileşim bağımlısı meriçlerin yeni idolü.
  4 ... bolivya devlet radyosu
 • kadir şeker in 12 yıl 6 ay hapis cezası alması

  8.
  Katil piç hak ettiği cezayı aldı. Kedili kadınları, PKKnın arka bahçesi mor dernekleri, Meriçleri memnun etmek için serbest bırakırlar diyordum ama olmadı. Yargı Twitter’ın etkisinde kalmamış. Gayet yerinde bir karar.
  16 -3 ... bolivya devlet radyosu
 • anayasa mahkemesi

  197.
  Forsu KPSS kitaplarında kalmış gibi görünüyor. Yerel Mahkeme anayasa mahkemesini tanımayarak yargıda büyük bir anayasa ihlaline(153.madde) neden oldu. Her bölge ve yerel mahkeme kendi kafasına göre yargılama yapabilir artık sanırım. Üst denetçi yok talimatla yürüyecek işler belliki.

  Daha anlaşılır şekilde bir dükkan açtınız ve diyorsunuz ki ben maliye bakanlığını tanımıyorum vergi vermem.
  2 ... bolivya devlet radyosu
 • seni dert etmeler

  5.
  Hiç gerek yok daha fazlasına
  Zamanı tutmaya
  Fezaya uçmaya
  Geride kaldılar
  Geride kaldı o günler
  Sen varken taptığım kasvetli şehirler.

  iyi şarkıdır iyi. Sevmeyen sevilmeyen kimselerin anlamayacağı türden bir iyilik bu.
  2 -2 ... bolivya devlet radyosu
 • kadir in öldürdüğü adamın kardeşinin açıklamaları

  14.
  Defaatle söyledik bunları silahsız birine bıçak çekip öldürüp sonra da Yalnız kedili Twitter Kadınları istiyor diye elini kolunu sallayıp gidemez kimse. Eleman cebinde bıçakla geziyor çekip saplıyor sonra mor çatı mor dernek istiyor ki bu katil serbest kalsın. inanılır gibi değil.
  1 ... bolivya devlet radyosu
 • twitterdeki açıldım artık özgürleştim akımı

  11.
  Bu ve annem kanseri yendi tweetleri sorgusuz sualsiz 40 K like aldığı için ilgi bağımlısı kızlar tarafından sık sık yapılır.
  4 ... bolivya devlet radyosu
 • 7 ekim 2020 istanbul minibüsçü eylemi

  7.
  Bir tarafında taksici, minibüsçü ve özel halk otobüsü olan olayda konuyu bilmeye bile gerek duymam karşı tarafı haklı bulurum. O derece tiksindirdi bunlar kendinden insanları.
  1 ... bolivya devlet radyosu
 • euro nun 9 tl olması

  14.
  Öro 15 olsa ne yazar yiğenim öroynan mi alıyon mayışı? Kılışdar SSKyı batırdı eskiyi bilmezsiniz.

  euro nun 9 tl olması
  1 ... bolivya devlet radyosu
 • iki dil bir bavul

  94.
  Rojda’nın taranmayan sımsıkı saçları, Zülkif’in en doğal halleri ve muhtarın çocuğunun babasının ismi sorulduğunda ‘muhtar’ deyişi ile olabildine samimi bir filmdir. Aslında film gibi de değil ortada bir yaşanmışlık akıyor ve sanki gizli bir kamera bunu kayda alıyor. Her şey o denli doğal. Öğretmenin ilk gün saçlarını jöleleyişi ile başlayan macera, ders arasında sinir krizine ramak kalıp çocuklara bağırması ve akabinde kendisi de küçük çocuk gibi çaresiz Kalıp annesini araması. Hepsi hayata dair insanın en doğal hali.
  ... bolivya devlet radyosu
 • alkollü yolcu taşımam diyen otobüs şöförü

  23.
  Şöförün ağzında/burnunda maske yok zaten bu bile ne mal olduğunu gösteriyor. ikincisi ise ben alkollü yolcu taşımam deme hakkına sahip değil Ücretini ödeyen herkesi taşımak zorunda. Ayrıca kadına alkolik vs deyip kişilik haklarını ihlal eden hakaretler edip birde ‘bunun inişi de var’ deyip tehdit ediyor. Otobüs, vapur ve metro gibi toplu ulaşım araçlarında bisikleti fark edeceksiniz arkadaşlar bisiklete yer açmalısınız. Bisiklet kullanımı ne denli artarsa trafik o kadar rahatlar ve çevreye daha az zarar veririz.

  Ayrıca özel halk otobüsleri belediyenin değil arkadaşlar. Şahıs malıdır onlar belediyeden parayla lisans alıp çalışırlar. Otobüslerin üzerinde Öho ve ibb logosu Bulunması sebebi Budur. Ama şahıs keyfine göre yolcu seçemez elbette çünkü ibb/iETT ile yapılmış bir protokol vardır.
  1 ... bolivya devlet radyosu
 • yeni şeyler getiriyorum