• hemşire poposu

  27.
  Raporu hemşirelerin verdiğini öğrendik başlık sayesinde. Siz niye rolünüzü büyüttünüz ki? Sağlık sektörünün bekçisi sizniz işte. Serum bağla, getir götür yap işin bu senin raporu 6 sene tıp okumuş doktor verir.
  2 -5 ... bolivya devlet radyosu
 • ayşem

  43.
  Ulan ne filmdi be. ibo’nun final sahnesinde halk konserinde Hülya Avşar’ın gözlerine bakarak ölmesi. Yeşilçam’ın dönemine ait yer yer yetersizlikler vs yine göze çarpsada ibo’nun en iyi filmlerindendir. Hülya Avşar’ın gençliği, Süleyman turan ustanın varlığı filmi olduğundan da iyi noktaya getirmiştir. Show tv’de çocukken izlemiştim ilk defa, ibo’nun kadife sesiyle mavi mavi söylediği final sahnesi unutulmazdır.
  ... bolivya devlet radyosu
 • ruling

  29.
  Sosyal medya özellikle de Twitter bataklığının son vurguncusu. Twitter inanılmaz bir yer gerçekten, deliliğin toplumca kabul gören şekli gibi. Biri bir iddia atsın ortaya ona inanmak isteyen insanlar sorgusuz sualsiz toplumsal linçe başlıyor. Hiç işin doğrusu nedir diye düşünme araştırma derdine girmiyorlar. Bu ruling adlı kalpazan da ilk zamanlar eğlenceli ifşalar ile başlamıştı sonradan Haluk Leventçilik oynamaya başladı. Davalar, gönüllü avukatlar, yardımlar vs diye en sonunda da fake kadın hesabından topladığı paralar. Muhtemelen hesabın patlayacağı haberini aldıktan sonra hesabı kendi ifşalayıp işin içinden sıyrılacaktı. Ama e-mail bağlantısından yakayı ele verdi.

  Twitter tosuncuğu diyebiliriz kendisine. Milleti dolandırdığı multi hesabını kendi hesabından hedef gösterip sıyrılacaktı oysa ama çoğu olayda olduğu gibi suçlu bir noktayı atlatıp muhakkak bir delil bırakır. Kendisi de bıraktı. Rezil rüsva oldu. Ama Twitter’ın koyun sürüsü modern bir engizisyonu anımsatıyor bana.
  5 ... bolivya devlet radyosu
 • son öpüşmenin üzerinden geçen zaman

  24.
  14 Şubat öncesi nasıl dökülüyorsunuz ama :D kedi beslemeye devamke.
  2 ... bolivya devlet radyosu
 • gerekirse 5 bin ülkücü ile leningrad ı kuşatırız

  28.
  Adam 82 leningrad, 83 petersburg Yazmış ama ikisi aynı şehir zaten. Leningrad, Petersburg’un eski ismi Sovyet döneminden.
  2 ... bolivya devlet radyosu
 • otobüste öpüşen çifte müdahale eden yobazlar

  52.
  Otobüse niye biniyorsunuz? Bir noktadan bir başka noktaya gitmek için. insanlar bunun için binmiş otobüse. Orada yiyişmeye vardığı belli öpüşmenin. Kimse bir tane öpücüğe ses çıkarmaz zaten. Toplu taşıma yiyişme mekanı değil arkadaşlar. Tamam burası Arabistan değil ama burası Hollanda’da değil. Otobüs sizi bir noktadan başka bir noktaya taşır. Sevgiliniz ile öpüşmek yiyişme istiyorsanız günlük kiralık daire tutun.
  7 -1 ... bolivya devlet radyosu
 • yeni şeyler getiriyorum