• şahan gökbakar

  972.
  Bilen bilir eski zamanlarını dikkat Şahan çıkabilir dönemi ilk tv8’de daha sonra atv’de Yayınlandığı dönem efsaneydi. O dönemler adslin yeni yeni kurulduğu zamanlar. Kotalı internetten capture tv’den falan videolarını indirir izlerdik. 2005-2006’lar değerliydi kota öyle her şeye harcanmazdı. Recep ivedik zaten adamın tiplemelerinden biriydi tıpkı pala remzi kermes, küçük oskar, dişi yakarış nevriye, Metin tok, berkut gibi. Sonradan işi ticarete döktü Recep ivedik ile o entellere, enteller ona çaktı. Recep ivedik filmi aşağılamak entellik, sinemadan anlamak oldu birilerine göre sanırsın jorgen leth müdavimi bu arkadaşlar.

  Sanki şahandan önce çok kaliteliydi piyasa Mehmet Ali Erbil, Cengiz küçükayvaz, Peker açıkalın, Çetin altay’ların işgal ettiği ekranlara gülüyordu insanlar.
  2 ... bolivya devlet radyosu
 • joker

  308.
  joker
  Büyük oynamışsın be kral helal olsun.
  3 ... bolivya devlet radyosu
 • 30 eylül 2019 metrobüste kadın terörü

  57.
  Şu olayın tersi yaşansaydı sosyal medyada dar ağacı kurup adamı sallandırırlardı. Karpuz desenli çorap giyen Meriç fenomenler, şarkıcılar vs hepsi sosyal medya hesabında #metrobüsteşiddet diye ortalığı ayağa kaldırırdı. Adamı gece yarısı karakola çekerlerdi. Ama şiddeti uygulayan bir kadın olunca herkes suspus. Niye hani eşitlik? Cinsiyet eşitliği yalanının patladığını az çok gerçek erkekler Fark etti zaten cinsiyet eşitliği safsatası altında cinsiyet üstünlüğü uygulanıyor. Biz asansördeyken bizden izin almadan asansöre binen erkekler var diye tweet atmıştı geçen bir kadın. Çünkü bilinçaltları bu, tüm haklar onların ve onlara ait erkek ise aşağı cinsiyet olarak görülüyor. Sosyal medya ve yeni medya düzeni ile bu destekleniyor da.

  Karpuz desenli çorap giyen çok anlayışlı yeni nesil sözde erkeklerin feminaziliğin yükselişinde payı yüksek. Son olarak devlet eğer erkekleri koruyamıyorsa kadın teröründen biz kendimizi koruyalım çünkü öz savunma haktır. Kadın şiddetine, küfürüne maruz kalmak zorunda değiliz bunu kabul etmiyoruz. Susmuyoruz!
  6 ... bolivya devlet radyosu
 • ups boobs un angel a ya verdiği ayar

  9.
  Angel a tam bir tahta değil mi ama?
  8 -4 ... bolivya devlet radyosu
 • kızların hesap ödememesi

  48.
  Sanırım sadece Türkiye’de değil dünyada olan durumdur.

  kızların hesap ödememesi
  11 ... bolivya devlet radyosu
 • bir gün tek başına

  47.
  Hababam sınıfı filminde edebiyat hocası Semra hanımın da okuduğu kitaptır. Yıllar sonra zarif ve kaliteli bir detayının farkına varmak pek güzel oldu.

  bir gün tek başına
  2 ... bolivya devlet radyosu
 • kanatlari var ruhunda ya asure getirmek

  7.
  Benim bildiğim teyzeler aşure getirir evlere. Bu denkleme göre sizin ona değil onun size aşure getirmesi gerekiyor.
  7 ... bolivya devlet radyosu
 • plak satışlarının cd satışlarını geçmesi

  9.
  Muhtemelen 30 yıl sonra da cd’ler Moda olacak. Sektör kendini tazeliyor bir şekilde. Bir süredir filmler ve sunumlar da plak güzellemesi yapılmakta. Türkiye’de de durum böyle bohem elemanımız daima plak alır çarşıdan evde pikap vardır falan. Moda bir süredir bu. 30 sene sonra CD çalarlar bir şekilde hayatımıza geri gelebilir. Analog müzik 90’larda yerini CD’ye bırakmıştı, CD’de dijital müziğe. Değişim kaçınılmaz.
  ... bolivya devlet radyosu
 • ekrem imamoğlu nun makam aracı ayarı

  54.
  90-95 bin liralık araçla neyin hizmeti veriliyor ? ibb çoğu sıfır yeni model binek vasıta ile kime nerede hizmet verebilir? Birde insanların anlamadığı şu kimse belediye başkanına, valiye lüks makam aracına biniyor diye eleştiri getirmedi mesele şu bu araçları hiç hakkı yokken hakkı olmadan alıp şahsi aracı gibi senelerce kullanan ibb çalışanları ve yakınları. Mesele bu. Adam otobüsle işe gidip geliyor 95.000’lık arabayı beğenmiyor bak sen çomara. ilaveten bu sergi Ekrem başkanın seçim vaatlerinden biriydi, canlı yayınlarda bas bas söylemişti Yenikapıya dizeceğim seçildiğimde arabaları diye. Akpnin yıllarca şahlanış-diriliş ruhu olarak lanse ettiği simgeleştirdiği yenikapı’da bu sergiyi yapması ise psikolojik harpte imamoğlu’nun yeteneğini gösterir. israf düzeninin resmi.

  ekrem imamoğlu nun makam aracı ayarı
  6 -1 ... bolivya devlet radyosu
 • izmir barosu nun kadınlara regl izni vermesi

  18.
  Ücretsiz izin olacaksa olabilir ama ücretli izinse çok büyük pozitif cinsiyet ayrımcılığıdır. Erkekler bedelli askerlik yaparken bile maaşları kesiliyor, ücretsiz izine tâbi tutulurken kadınların her ay izine çıkacak olması büyük ayrımcılık ve haksızlık. 21.Yy feminist çarkın belirlediği şekilde erkeği problemli ve aşağı bir tür olarak görmeye ve lanse etmeye devam ederken kadını yüceltmeye devam ediyor. Modern zaman putperestliğinin en somut örneği bu ayrımcılığı hala savunan savunabilen tiplerin olması.

  + Hani eşittik?
  - Eşitiz ama sizden her ay 1-2 fazla izin yapacağız. Bu bizim hakkımız!!1!
  + eşit değilmişiz yani ?
  1 ... bolivya devlet radyosu
 • imamoğlu nun şimdiye kadar yaptığı icraatlar

  9.
  Aktrolleri ve yatıp yatıp ay sonra ATM’ye koşan bankamatikçileri ağlatmak mesela.

  imamoğlu nun şimdiye kadar yaptığı icraatlar
  4 -2 ... bolivya devlet radyosu
 • sosyal medyada asıp kesip sokakta tepkisiz kalmak

  11.
  Erkeğin görevi değildir bu durum. Kimse kolluk kuvveti değil nihayetinde Türkiye’de yan baktı kavgasından adam öldürülüyor. Cinnet halinde gözü dönmüş adamın önüne atarsan kendini adam ‘bu kim aşığın mı’ der bıçağı/silahı kendini siper eden erkeğe de sallar. Kimse kusura bakmasın ama can tatlı kendini ölümün üzerine atmadı diye kimse kimseyi suçlayamaz. Kaldı ki toplumsal rollerin reddedildiği bu devirde hala siper edilme görevinin erkeğe mâl edilmesi de düşündürücü. Erkek kolluk gücü değildir, feda edilecek kimse değildir, fedai değildir.

  Kaldıki erkekler bu durumlarda elinden geldiği kadar lanet ediyor zanlıya, kadınlardan yana oluyor. Mesela nevin yıldırım gibi bir piskopatı ‘öz savunma’ diye aklayıp kurtarmaya çalışanlar gibi yapmıyor.
  1 ... bolivya devlet radyosu
 • yemeksepeti

  550.
  Joker indirimi verdiği dükkanın 30 liraya ürün satmamak için attığı taklayımı yazayım, sözde indirimin boşa gittiğini mi yazayım bilemedim. Ortamlarda indirim yapıyoruz dersiniz kim bilecek.

  yemeksepeti
  3 -1 ... bolivya devlet radyosu
 • galerinizdeki en pozitif fotoğraf

  78.
  Manzara alırken onlar da girdi resime. Kimsiniz bilmiyorum ama çok mutlu olun.

  galerinizdeki en pozitif fotoğraf
  3 ... bolivya devlet radyosu
 • yunanlıların mülteci botunu batırması

  10.
  Böylelikle Ülkelerine sızıp hiç bir toplum kuralına aldırış etmeden yanlarında getirdikleri çöl kültürü ile sızdıkları toplumu dejenere edecekleri saf dışı etmişlerdir. Bağıra çağıra toplu taşımada konuşmak, aşırı davranışlar. 20 kişi sahile girip nargile içmek, tel örgüden geçerken bile çocuk yapma gibi hobilerden mahrum bıraktı böylece Yunan sahil güvenliği mültecileri. Kendi ülkeleri yaşanmayacak duruma getirip sürekli daha gelişmiş medeniyetlere ve Ülkere sızma, yerleşme girişimleri bıktırdı insanları.
  3 ... bolivya devlet radyosu
 • mrltln kadar tatlı olmak

  13.
  mrltln kadar tatlı olmak
  5 -1 ... bolivya devlet radyosu
 • anın görüntüsü

  39314.
  Yol yabdıı. Gılıçdar ssk’yı Batırdı

  anın görüntüsü
  8 -2 ... bolivya devlet radyosu
 • tengir budun

  6.
  Küçük bir çocuğunun geleceğinin çalınmasına karşı çıkmasına dahi tahammülü olmayan sansürcü zihniyetin son yaptığına gelen olağan tepkidir. Her yeri beton yaptınız ve mültecileri doldurdunuz. Yaptığınız rezilliği küçücük çocuk bile görüyor sizler hiç utanmıyor musunuz?
  6 -5 ... bolivya devlet radyosu
 • alkol satılan marketten alışveriş yapmak

  6.
  Diyanetin bütçesi alkol ve sigara vergilerinden geliyor zaten. Alkol ve sigara içenlerin elini öpmeleri lazım oysa resmen 3/2’si vergi verdiklerinin. Bir de hala insanları hedef gösteriyorlar.
  1 ... bolivya devlet radyosu
 • kızına ev işi yaptırıp oğluna yaptırmayan anne

  18.
  O kız ailesinin sigortasından yararlanmaktadır. Oysa erkek yararlanamaz. Vefat durumunda o kız bekarsa ailesinin maaşını alırken erkek hiç bir şey alamıyor. Soran olursa eşitlik dersiniz. Devlet zaten imtiyazı kız çocuğundan yana kullanmış, evi de süpürsün bir zahmet. Askerlik de yok nasılsa.
  1 ... bolivya devlet radyosu
 • yeni şeyler getiriyorum