• kedisi olan kadınlar

  9.
  Dükkanı kapamış kadındır. Yalnızdır, ilişkisi yoktur. Anaçlığını ve yalnızlığını bastırmak için eve hapsettiği kedisine sarılmıştır. Akşamları yalnızlıktan kırıldığı evinde duvara bakmamak için evde bir ses olsun uğraş olsun diye sahiplendiği evcil hayvanı ile kendini kandırır durur.
  2 ... bolivya devlet radyosu
 • almanya dan sesleniyorum ne olur durdurun istifayı

  14.
  ordan cebine 5000 Euro Koyup geliyorsun burada 50.000 bin lira oluyor. Tabii istemezsin böyle ekonomi bakanının değişmesini. Bu gurbetçiler özelikle Almancılar kadar riyakar bir kitle daha yok. Almanya’dan araba alıp arkasına ‘önce vatan’ yazdırıyorlar. Gel aynı arabayı Türkiye’de al bakalım. 500 bin lirası sadece vergi orada aldığın arabaların burada.
  6 ... bolivya devlet radyosu
 • deniz dururken uzaya çıkmak

  6.
  Uzay tüm haşmeti ve bilinmezliği ile insanın dikkatini çektiği için uzaya yoğunlaşalım diyen insan sayısı epey fazla ama uzayda insanlık için bir şey yok. Uzay insanın yaşaması için elverişli bir ortama hiç bir zaman müsait olmadı. Gezegenler ve galaksilerin sahip olduğu sıcaklık, soğukluk, kütle ve çekim miktarı insan zihninin alamayacağı boyutta. Mesela Neptün’de sıcaklık ortalama -210 derecedir. Jüpiter’in Satürn’ün gaz fırtınaları gezegen için dolaşıyor ve milyonlarca yıl sürüyor. Araştırma sonunda edinilecek data sadece insanın yaşama koşulları ile gram alakası olmayan bir hiçlik. Kabuk olarak sadece mars üzerinde durulabilecek bir alan sağlıyor oda ölü bir gezegen zaten. Andromeda yaklaşık 3.5 milyar yıl sonra Samanyolu galaksisine çarpıp yok edecek zaten ve milyonlarca milyarlarca yıl sürecek yeni bir galaksi sistemi çıkacaktır ondan da ama dünyamız da bu çarpışmada yok olacağı için zaten göremeyeceğiz. O yüzden okyanusları araştırmak daha makul çünkü gezegenin derininde hala fosil yakıt bulunuyordur. Dünyanın oluşması milyarlarca yıl aldı ve 150 senelik endüstri kullanımı ile tükenecek kadar az kaynağa sahip değildir. ilaveten andromeda’nın galaksimize çarptıktan sonraki durumu izlemek isteyen olursa;

  https://youtu.be/uAJM_p0jlvk
  2 ... bolivya devlet radyosu
 • danimarkanın 17 milyon su samurunu öldürme kararı

  22.
  Danimarkalı beyler ilik gibi iskandinav kızları bırakıp gillette reklamında oynayacak kadar bıyığı olan tc kızıyla evlenmek için can atıyor zaten.
  2 ... bolivya devlet radyosu
 • danilo zanna nın türk lirasıyla dalga geçmesi

  12.
  2500 Euro’ya anca Bulgaristan’a kadar gidersiniz. Dıj güçlerin oyunları yüzünden bizim paramızın monopoly oyun parası geçerliliğinde olduğunu ne zaman anlayacaksınız ?
  1 ... bolivya devlet radyosu
 • 3 kasım 2020 abd başkanlık seçimleri

  76.
  Medya ve Sjw tayfa biden’ı desteklediği için ben Trump’u destekliyorum. Medya ve sjw tayfa kimi destekliyorsa bilin ki o adaydan hayır gelmez. Dik dur eğilme Texas seninle başkanım.
  5 ... bolivya devlet radyosu
 • çok güzel hareketler 2

  206.
  Referansı tutan ilk seri ve ilk serinin üzerinden nerdeyse geçmiş 10 sene olmasına rağmen fenomen olamayan ve ilki kadar tutmayan program. Ki ilk seri yayımlandığı zaman YouTube bu kadar baskın ve yaygın da değildi çghb2’nin skeçleri YouTube’da paylaşılıyor birde yani izleyici çekme konusunda da avantajlılar lakin olmadı. ilk seri kadar ses getirmedi ve ünlü oyuncu çıkaramadı. Skeçler saçmalıyor saçmaladıkça da çorba oluyor olay örgüsü bozuluyor seyircinin zaman mekan kavramı karman çorman oluyor. Bir şeyler eksik programda henüz çözülemeyen.
  ... bolivya devlet radyosu
 • erkek güzeli

  117.
  seneler evvel sokakta kız arkadaşımla gezinirken nerden aklıma geldiyse birden seni pamuklara sarmalar sararım ne bedel isterim ne hesap sorarım söylemeye başlamıştım. gülmüş eğlenmiştik epey sonra kendi kendime dedim neydi bu şarkının aslı astarı bir baktım adı erkek güzeli. şarkı piyasasında şarkıların %99'u kadınlara ithaf edilirken (ki ben bile bunu kız arkadaşıma söylemiştim bembeyaz yanaklarını öperek) böyle naif ve güzel bir şarkının erkeklere ithaf edilmiş olması da ancak sezen aksu'nun mucizesi olabilirdi.
  -1 ... bolivya devlet radyosu
 • pentinin gittikçe güzelleşmesi

  8.
  Bilin bakalım ne eksik kısmına

  TC kızı fiziği yazmalıydın.
  4 -1 ... bolivya devlet radyosu
 • fatih artman

  89.
  adamın isminin fatih artman olduğunu daha bugün öğrendim. ekranda nerede görsem aa harun diyordum. gerçi yine ismi harun kalmaya devam edecek benim için.
  ... bolivya devlet radyosu
 • çukur dizisinin final yapması

  11.
  çukur dizisinin final yapması
  Şu sahnede zaten psikolojik olarak final yapmıştı. En azından ergenler ve hayatlarındaki boşluğu çukur vb diziler ile dolduran gerizekalı semt serserilerinin sağa sola <•••> işareti çizmesinden kurtuluruz.
  1 ... bolivya devlet radyosu
 • lily allen in seks oyuncağı

  7.
  Cinsel özgürlüğe bak vajinaya plastik sokmak. Dünya ne hale geldi.
  1 ... bolivya devlet radyosu
 • playstation herkesin alabileceği şeyler değil

  10.
  Ailem bana ilk play station’ımı 1999-2000 senesinde almıştı. O ikonik gri büyük kasa olan ps1. O zamanlar Bunların deyimiyle sözde Eski Türkiye. Eski Türkiye’de emekli bir baba oğluna ps1 alabiliyordu. O eski Türkiye’de play station herkesin alamayacağı şey değildi yani. Vaziyetin durumun haline bakın.
  4 ... bolivya devlet radyosu
 • akasya durağı

  874.
  içerisinde;

  - zeeeeeengin olduk gülibik zeeeengin olduk.
  - Alo gülbin yengecim benden duymuş olma ama sinan abicimi Mafya kaçırdı.
  - rumelinin şişmanı Osman aganın düşmanı

  Gibi efsane replikler barındıran kült dizi.
  2 ... bolivya devlet radyosu
 • laleli camiine takılan spektaküler avize

  15.
  Ben bu camiiye kişisel gezim sırasında uğramıştım geçen yaz. Çok hoş ufak(ebat olarak) bir camiiydi içi çok güzeldi. O zaman böyle duruyordu sırıtmıyordu sanırım yakın çekim kötü göstermiş.
  laleli camiine takılan spektaküler avize
  2 -1 ... bolivya devlet radyosu
 • kamyonun altında kalarak ölen suriyeli çocuk

  8.
  Tel örgüden geçerken dahi çocuk yapmaktan üremekten başka bir şey bilmeyen insanların bu dünyaya bir gram faydası olmadığı gibi bu şekilde çocuklara da zararı oluyor. Şu çocuk ölmedi diyelim şu soğukta akşama kadar yarın cam silmek için duracaktı. Hayat mı be. Bu çocuğU şu hayata katlanmak Zorunda bırakan bilinçsiz ebeveynler. inatla ve ısrarla çocuk yapıyorlar. Olan günahsız çoluk çocuğa oluyor zaten.
  7 ... bolivya devlet radyosu
 • kadir şeker

  88.
  Cebindeki bıçağa güvenip mevzuya giriyor dayağı yiyince de cebinde taşıdığı bıçağı çekip karşısındakini kişiyi öldürüyor. Hala meşru müdafaa diyenleri gördükçe gülüyorum. Cebinde bıçakla dolaşan bir kolpacı kendisi yüreği yetse iki yumruk atar kendini korurdu genç adam. FeminaZilerin ve pembe götlü etkileşim bağımlısı meriçlerin yeni idolü.
  4 ... bolivya devlet radyosu
 • kadir şeker in 12 yıl 6 ay hapis cezası alması

  6.
  Katil piç hak ettiği cezayı aldı. Kedili kadınları, PKKnın arka bahçesi mor dernekleri, Meriçleri memnun etmek için serbest bırakırlar diyordum ama olmadı. Yargı Twitter’ın etkisinde kalmamış. Gayet yerinde bir karar.
  16 -3 ... bolivya devlet radyosu
 • anayasa mahkemesi

  197.
  Forsu KPSS kitaplarında kalmış gibi görünüyor. Yerel Mahkeme anayasa mahkemesini tanımayarak yargıda büyük bir anayasa ihlaline(153.madde) neden oldu. Her bölge ve yerel mahkeme kendi kafasına göre yargılama yapabilir artık sanırım. Üst denetçi yok talimatla yürüyecek işler belliki.

  Daha anlaşılır şekilde bir dükkan açtınız ve diyorsunuz ki ben maliye bakanlığını tanımıyorum vergi vermem.
  2 ... bolivya devlet radyosu
 • seni dert etmeler

  5.
  Hiç gerek yok daha fazlasına
  Zamanı tutmaya
  Fezaya uçmaya
  Geride kaldılar
  Geride kaldı o günler
  Sen varken taptığım kasvetli şehirler.

  iyi şarkıdır iyi. Sevmeyen sevilmeyen kimselerin anlamayacağı türden bir iyilik bu.
  2 -2 ... bolivya devlet radyosu
 • yeni şeyler getiriyorum