• türbanlı kardeşlerimize saldıran kemalist

  15.
  Fatih tezcan ve ekibinin yeni prodüksiyonu. Kamera net, güpegündüz sokak ortası kimse müdahale etmiyor falan. Prodüksiyona hazırlık biraz amatör kalmış ama kimisi Karaköy diyor kimisi kadıköy. Kabataş’ta üzerine işlenilen başörtülü bacı vol2. Kötü giden ekonomi, intihar eden insanları gündemde alt sıralara indirmek için tertiplenen bir tiyatro.

  Bu yaşıma geldim laikliğin kalesi denilen yerlerde dahi başörtülü bir hanıma kimsenin ağZını açtığını görmedim duymadım. Böyle hikayeler ne hikmetse kameranın çok iyi çektiği bir yerde birden bire oluyor! 70 senedir türban üzerinden sergilenen bir oyun var, sürekli halkı birbirine karşı açık-kapalı diye bölmeye çalışıyorlar kin tutulsun istiyorlar.
  6 -1 ... bolivya devlet radyosu
 • 10 kasım

  627.
  Bir ölüm ancak bu kadar ölümsüz olabilirdi. Büyük hasretle ve derin samimiyetle..
  3 ... bolivya devlet radyosu
 • pezevenk malik

  49.
  Görüldüğü üzere iflah olmaz bir Meriç ve friendzone. iki ve üzeri dişinin nick altında doğum günü kutladığı eleman, belki bir gün sıra bana da gelir diye özel mesajlarda dert dinleyen omuzdur. Yeni yaşında yeni meriçlikler.
  6 -5 ... bolivya devlet radyosu
 • koton

  318.
  Türkiye’de çoğu özel sektör giyim, yiyecek zinciri mağazanın yaptığını yapıp Mağaza personelinin Hakkını sömüren marka. H&M işçilerinin daha önce mücadelesi oldu ve haklarını aldılar. Son zamanlarda koton işçilerinin mücadelesi var. Mesai ücretinin ödenmemesi, vaat edilen prim sisteminin uygulanmaması, mağaza kapanma ve çıkış saatinin uymaması sonuçta fazladan 1-1,5 saat çalışmak zorunda kalma gibi bir çok haksızlığa uğruyor insanlar. Çünkü patronların kafasında ki fikir şu; gariban bu nasılsa çaresi yok mecbur bu şekilde çalışacak. Yoksa çalışacak kişi bulurum.

  Bu durumda insanlar emeği sömürülerek birer makine birer ucuz iş gücüne çevrilmek isteniyor. Daima emeğin ve emekçinin yanında olunmalı. insanalar çok şey istemiyor, insanca çalışma saatleri, yeteri kadar maaş. Gel gelelim Garibanın garibana yaptığı eziyeti, bakış açısını görünce patrona gerek bile kalmıyor diyorum.
  2 ... bolivya devlet radyosu
 • kızın iftirası yüzünden müebbet hapis yiyordu

  5.
  istanbul sözleşmesi olduğu için yargı tamamiyle kadın egemen bir halde şu an. Kanıt, şahit, ispat gerekmeksizin kadının her dediğini esas alan bir mahkeme düzeni var. O yüzden ülkedeki kadın egemen çarpık adalet sistemi dilediği erkeği cezalandırmakta Özgür ve rahat. Burada ki kız vicdana gelmiş sonunda vazgeçmiş ama vazgeçmese ne olacaktı? Masum bir insan tek suçu erkek olmak olduğu için yıllarını hapiste geçirecekti.
  2 ... bolivya devlet radyosu
 • hafif müzik

  23.
  Vega’nın tatlı sert albümü ile birlikte en iyi 2 albümünden biridir. (Tatlı sert’in hakkını yedirmem) bana göre 2000/2006 arası hem Türkçe rap hem de bu tarz albümler bakımından Türkçe müziğin zirve zamanlarıdır. Albümde Ankara, hafif müzik, elimde değil, uçları kırık, serzenişte gibi çok iyi şarkılar bulunmakta. Deniz Özbey gibi solisti olan bir grubun kötü albümü olma şansı az zaten.
  1 ... bolivya devlet radyosu
 • traveler of secret moments

  133.
  Fakirlikten Nutella alamadığı için BiM’den fakir nutellası olan sayley ile kahvaltı eden östrojen yuvası.
  1 ... bolivya devlet radyosu
 • sözlükten tanışılan kızın evine gitmek

  24.
  hep sanıyoruz ki biz yaşamadık Diye bazı şeyler hiç olmuyor. Bilirim insanın dünyası kafasının içi kadar ne gördüyse ne yaşadıysa o kadardır. O yüzden sen göremedin yaşamadın diye böyle şeyleri yok sanma. Bak hatun kişisi çay çorba resmi atmış, niye ? Atacağı kimse yok diye şakayla karışık buraya atıyor. insan insanın ulaşılmazı değildir, büyütmeyin böyle şeyleri ama kıymetini bilin olanın da.
  3 ... bolivya devlet radyosu
 • o

  388.
  Teoman’ın Teoman olduğu yılların, albüme de adını vermiş olduğu iyi mi iyi şarkısı. Teoman’ın 1998’de çıkardığı o albümünün hit parçası kabul edilebilir.

  ‘Beni üzdüğü zamanlar bile
  Yokluğunu hissetmek
  Beni korkuturdu
  Ben her şeyi onun için, onun yanında yaparken
  O hepsine uzaktan bakardı bir yabancı gibi..’
  4 ... bolivya devlet radyosu
 • korkusuz korkak

  125.
  Bir natuk baytan-Kemal Sunal ortak efsanesidir. Film bir çok diyaloğu ve repliği ile absürt komediyi her an üste taşımıştır ama memurlardan birinin mülayime Kayseri-Galatasaray ne olur diye sorması ve akabinde mülayimin Kayseri alır demesi ve filmin yapım yılı olan 1979-80 sezonu Kayseri’nin küme düşmesi ile şahsımı her defasında güldürmüştür.
  2 ... bolivya devlet radyosu
 • erkekler uyuduysa bilimden ve felsefeden konuşalım

  34.
  (bkz: 2 bölüm dark izleyince ben)
  4 ... bolivya devlet radyosu
 • ayağı itildi diye bir adamı ifşa eden kadın

  22.
  Adam diyalog kursa bu sefer de metrobüsü ayağa kaldırıp ‘beni sözlü taciz etti’ diyecek. Ne olduğu belli zaten şirret kadının örgütçü olduğu her halinden ortada. Söylediğimiz gibi çağ kadının putlaştırıldığı çağ. Dokunan yanar. Anında ifşalanıp, tacizci ilan edilirsiniz. Böyle kutsal putlara ayağınız nasıl çarpabilir!
  2 ... bolivya devlet radyosu
 • sevgiliyle uyumak

  1264.
  Sanırım cennet traileri olabilir bu. Öyle de huzur ve mutluluk vericidir.
  1 ... bolivya devlet radyosu
 • 14 ekim 2019 fransa türkiye maçı

  5.
  Acayip yükseldim şu maça. Gündem itibariyle Gözümde rocky balboa vs ivan drago maçı halini almış durumda. Provokasyon olması yüksek millilerin sakin ve sahada kalmaları şart. Başarılar milli takım.

  14 ekim 2019 fransa türkiye maçı
  7 -1 ... bolivya devlet radyosu
 • ayva tatlısı

  35.
  Mevsimi gelmiştir ve bugün afiyetle yedim. Ayva tatlısı herkesin sevdiği ve yediği bir tatlı değildir. Seveni arar bu tatlıyı zaten kremalı/kaymaklı hali makbûldür.
  3 ... bolivya devlet radyosu
 • şahan gökbakar

  957.
  Bilen bilir eski zamanlarını dikkat Şahan çıkabilir dönemi ilk tv8’de daha sonra atv’de Yayınlandığı dönem efsaneydi. O dönemler adslin yeni yeni kurulduğu zamanlar. Kotalı internetten capture tv’den falan videolarını indirir izlerdik. 2005-2006’lar değerliydi kota öyle her şeye harcanmazdı. Recep ivedik zaten adamın tiplemelerinden biriydi tıpkı pala remzi kermes, küçük oskar, dişi yakarış nevriye, Metin tok, berkut gibi. Sonradan işi ticarete döktü Recep ivedik ile o entellere, enteller ona çaktı. Recep ivedik filmi aşağılamak entellik, sinemadan anlamak oldu birilerine göre sanırsın jorgen leth müdavimi bu arkadaşlar.

  Sanki şahandan önce çok kaliteliydi piyasa Mehmet Ali Erbil, Cengiz küçükayvaz, Peker açıkalın, Çetin altay’ların işgal ettiği ekranlara gülüyordu insanlar.
  2 ... bolivya devlet radyosu
 • joker

  291.
  joker
  Büyük oynamışsın be kral helal olsun.
  3 ... bolivya devlet radyosu
 • 30 eylül 2019 metrobüste kadın terörü

  44.
  Şu olayın tersi yaşansaydı sosyal medyada dar ağacı kurup adamı sallandırırlardı. Karpuz desenli çorap giyen Meriç fenomenler, şarkıcılar vs hepsi sosyal medya hesabında #metrobüsteşiddet diye ortalığı ayağa kaldırırdı. Adamı gece yarısı karakola çekerlerdi. Ama şiddeti uygulayan bir kadın olunca herkes suspus. Niye hani eşitlik? Cinsiyet eşitliği yalanının patladığını az çok gerçek erkekler Fark etti zaten cinsiyet eşitliği safsatası altında cinsiyet üstünlüğü uygulanıyor. Biz asansördeyken bizden izin almadan asansöre binen erkekler var diye tweet atmıştı geçen bir kadın. Çünkü bilinçaltları bu, tüm haklar onların ve onlara ait erkek ise aşağı cinsiyet olarak görülüyor. Sosyal medya ve yeni medya düzeni ile bu destekleniyor da.

  Karpuz desenli çorap giyen çok anlayışlı yeni nesil sözde erkeklerin feminaziliğin yükselişinde payı yüksek. Son olarak devlet eğer erkekleri koruyamıyorsa kadın teröründen biz kendimizi koruyalım çünkü öz savunma haktır. Kadın şiddetine, küfürüne maruz kalmak zorunda değiliz bunu kabul etmiyoruz. Susmuyoruz!
  6 ... bolivya devlet radyosu
 • ups boobs un angel a ya verdiği ayar

  7.
  Angel a tam bir tahta değil mi ama?
  8 -4 ... bolivya devlet radyosu
 • kızların hesap ödememesi

  47.
  Sanırım sadece Türkiye’de değil dünyada olan durumdur.

  kızların hesap ödememesi
  11 ... bolivya devlet radyosu
 • yeni şeyler getiriyorum